Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Holice

1.výstava bezrstých a dlouhosrstých morčat Holice...

Tuto výstavu jsme neměli moc daleko cestou nám pršelo ale jak jsme dojeli na místo přestalo a už nezačalo. Přejímka proběhla rychle a bez problémů. Vezli jsme sebou :

Nora MoriMori  jeli jsme pro poslední kartičku na šampiona ČR , nakonec ji boužel utekla o jeden bodík , získala 94b.

Kamilka Liberecká Sněhurka tu jsme si vzali jen proto aby jsme nejeli jen ve složení skinny morčíků a jedné dlouhánky a trošku doufali v kartičku . Kamilka získala 95 b. a kartičku čekatele již 3. v pořadí.

Affinitty Ambrosie její premiéra ve standardu B dopadla super, sice se neumístila ale moc moc mě překvapila kdy šla do rostřelu o 3.místo s dalšíma 3 skinníky kteří byli celočerní a jednoho dokonce porazila .Dvou barváci to mívají vůči jednobarevním horší kdy se tam posuzuje i přechod barvy. Afini dostala chválu za krásnou černou barvu a získala 96 bodíků , svou 1. kartičku čekatele na šampiona ČR. Dělá mi radost .

Felippek Black Berry tady jsme věřili v poslední kartičku aby se stal šampionem ČR. A stalo se získal 95 b. a poslední 5 .kartičku .Tímto se stává zatím neoficiálním Šampionem ČR.

 

Melisa Midafarm  zde jsem si dělala naději , boužel ta zhasla když ji při posuzování našli 3. cecík a dostala disk s tím že není k chovu ani k registraci....Samička kterou jsem si pořídila do chovu a k výstavě mi tímto udělala čáru přez mé plány. No ale kdo s tím co nadělá že? Stalo se , prohlída jsem ji a zakrnělí pihu připomínající cecíček jsem nakonec našla . Meliska je prodaná milé rodince na mazlíčka , sice s velkou finanční ztrátou ale s tím se asi c vhovu musí počítat ,Hlavně že se bude mít holčička dobře ......

Elitka Golden tak ta nezklamala a co víc opět předvedla ,že na to má ,bojovala v rostřelu o 1. místo ve své kategorii ,nakonec skončila na 2. nádherném místě  s 96,5 body. a získala tím 1. kartičku na grandšampiona ČR.

 

fotečky z výstavy:

 

   

TOPlist